ΟλυμπιακόςΑΕΚΠαναθηναϊκόςΠΑΟΚΠανιώνιοςΞάνθηΠλατανιάςΑτρόμητοςΠΑΣ ΓιάννιναΑ.Ο. ΚέρκυραΠαναιτωλικόςΑστέρας ΤρίποληςΑΕΛΛεβαδειακόςΑπόλλων ΣμύρνηςΛαμία
25/02/2018 • 08:08
    Ο Χρήστος Δώνης.
    25/02/2018 • 00:18

Στο νοσοκομείο ο Δώνης

Μετά τη λήξη του αγώνα με τη Λαμία, ο Χρήστος Δώνης μετέβη στο νοσοκομείο για να υποβληθεί σε εξετάσεις, καθώς είχε αιμόπτυση.

Εμάνουελ Ινσούα, Παναθηναϊκός
    24/02/2018 • 23:25

Ινσούα: «Στο 'Καραϊσκάκης' για τη νίκη» (video)

Ο Εμάνουελ Ινσούα εμφανίστηκε χαρούμενος για το πρώτο του γκολ στην Ελλάδα και αισιόδοξος για το ντέρμπι της επόμενης αγωνιστικής με τον Ολυμπιακό στο Φάληρο, τονίζοντας ότι σε κάθε ματς ο Παναθηναϊκός παίζει για τη νίκη.

Νίκος Μελίσσας, Λαμία
    24/02/2018 • 23:05

Μελίσσας: «Στο τέλος θα χαμογελάσουμε» (video)

Ο Νίκος Μελίσσας τόνισε στην κάμερα του Novasports ότι η Λαμία πλήρωσε το γρήγορο γκολ που δέχθηκε από τον Παναθηναϊκό στο δεύτερο ημίχρονο, ενώ πρόσθεσε ότι η ομάδα του θα «σφραγίσει» στο φινάλε την παραμονή της στη Σούπερ Λιγκ.

Μαρίνος Ουζουνίδης
    24/02/2018 • 22:46
    Ιγκλέσιας, Δουβίκας
    24/02/2018 • 22:39

Η κραυγή του Ιγκλέσιας (video)

Δείτε την αντίδραση του Ιγκλέσιας, στη χαμένη ευκαιρία του Τάσου Δουβίκα. "Τρελάθηκε" ο Αργεντινός με τον συμπαίκτη του.

Ηλίας Βλάχος
    24/02/2018 • 22:35
    Best Goal 23ης αγωνιστικής
    24/02/2018 • 22:31
      Τσιλιανίδης
      24/02/2018 • 22:21

Ο Τσιλιανίδης τα λέει με τον "τέταρτο" (video)

"Ψιλή" κουβέντα άνοιξε ο Κοσμάς Τσιλιανίδης με τον τέταρτο διαιτητή του ματς της Νέας Σμύρνης, με το novasports.gr να σας βάζει μέσα στον αγωνιστικό χωρό... "υποκλέπτοντας" τη συνομιλία τους.

Γρηγορίου
      24/02/2018 • 22:14

Γρηγορίου: «Σκεφτόμασταν τον ΠΑΟΚ...» (video)

Το παιχνίδι Κυπέλλου με τον ΠΑΟΚ που ακολουθεί, ήταν περισσότερο στο μυαλό των παικτών του Πανιωνίου, σύμφωνα με τον Μιχάλη Γρηγορίου και τα όσα είπε στη συνέντευξη Τύπου του ματς κόντρα στον Αστέρα Τρίπολης. «Ικανοποιημένος με την προσπάθεια, όχι με την ομαδικότητα» σχολίασε με τη σειρά του ο Σάββας Παντελίδης.

Αντονί Μουνιέ, Παναθηναϊκός
      24/02/2018 • 22:08

Μουνιέ: «Νέο ξεκίνημα» (video)

Ο Αντονί Μουνιέ δεν έκρυψε την ικανοποίησή του για το γεγονός ότι επέστρεψε στη δράση με γκολ, ενώ τόνισε ότι ο Παναθηναϊκός αποτελεί ένα νέο ξεκίνημα για τον ίδιο σε μια δύσκολη περίοδο της καριέρας του.

Παναθηναϊκός, πανηγυρική
      24/02/2018 • 21:25

Έκτος με «2 στα 2» (video)

Ο Παναθηναϊκός πέτυχε για δεύτερη μόλις φορά στο φετινό πρωτάθλημα δεύτερη «κολλητή» νίκη, με το 2-0 επί της Λαμίας να τον ανεβάζει προσωρινά στην έκτη θέση της Σούπερ Λιγκ.

22/02/2018 • 10:19